Partneři

Hlavní partner Kros Štiřín 2016:

 

Bohemia Energy a.s.bohemia_energy

O Bohemia Energy

Společnost Bohemia Energy je největším alternativním dodavatelem elektřiny a plynu
v České republice, který na trhu působí již více než 10 let. Jako vůbec první alternativní dodavatel energií stála v roce 2005 u zrodu tuzemského liberalizovaného trhu s elektřinou a plynem, jenž umožnil zákazníkům změnit svého stávajícího dodavatele za cenově výhodnějšího.

Svým zákazníkům poskytuje Bohemia Energy garanci cenové výhodnosti energií oproti dominantnímu dodavateli v daném regionu. Přední postavení na trhu si udržuje mimo jiné také díky špičkové zákaznické péči založené na osobním přístupu. V současné době obsluhuje více než 1 milion zákazníků.

Úspěch Bohemia Energy zavazuje k tomu, aby pomáhala těm nejpotřebnějším. Klíčovou aktivitou společnosti se tak stala podpora těžce nemocných dětí.  Bohemia Energy se rovněž angažuje v mnoha dalších užitečných projektech veřejně prospěšných organizací, jako je například Národní muzeum, Česká asociace streetwork, Černí koně, nadace Artevide a v neposlední řadě také MCC Kros Štiřín.  Velmi si této spolupráce ceníme a jsme rádi, že můžeme díky přízni našich zákazníků pomáhat tam, kde je to skutečně potřeba.

 

Mediální partner akce

Bonuss.cz s.r.o.

Mediálním partnerem štiřínského krosu je pro letošní ročník 2017 společnost Bonus.cz s.r.o.

 

Ostatní partneři:

 Seznam.cz, a.s.

 

je nejnavštěvovanější stránka českého internetu. Denně ji otevřou téměř 3 miliony návštěvníků. Už 20 let pomáhá lidem hledat zábavu, zajímavosti i důležité informace. Vyhledávání, katalog firem, e-mailová schránka, zpravodajství, mapy a další služby od Seznamu jsou běžnou součástí každodenního života českých uživatelů internetu. Vizí společnosti Seznam.cz je, aby byl internet nejsilnější české médium a na něm Seznam.cz místem první volby.

Seznam.cz ale není jen o internetu. Dlouhodobě podporujeme také sportovní události. Proto je pro nás důležité partnerství s RunCzech, do kterého se každoročně zapojí tisíce běžců. Jsme rádi, že se můžeme zúčastnit také 7. závodu Kros Štiřín, na kterém třeba startují i budoucí atletické hvězdy.

www.seznam.cz

 

GardX  Protection

 

DEFEND SOLUTIONS GROUP

DEFEND SOLUTIONS je výhradní distributor VPS systému na ochranu vozidel GardX pro střední a východní Evropu. Sada ochranných a bezpečnostních přípravků pro exteriér a interiér vozidla vytváří bezpečnější podmínky pro řízení vozidla, zachovává nový vzhled vnějšího laku a interiéru vozidla po dlouhou dobu a udržuje co nejvyšší budoucí prodejní hodnotu vozidla.
DEFEND SOLUTIONS má bezkonkurenční pověst v poskytování prvotřídních výrobků se zákaznickým servisem a technickou podporou.
GardX přípravky jsou schváleny motorovými výrobci, používány prodejci automobilů po celém světě a mimo jiné získaly řadu britských ocenění. Všechny produkty jsou vyráběny podle systému řízení jakosti akreditované na ISO9001 a plně vyhovující předpisům COSSH.

DEFEND SOLUTIONS pečuje s důvěrou o majetek svých zákazníků, a proto je povinností podpořit závod, jehož výtěžek poputuje do Centra předčasně narozených dětí v porodnici „U Apolináře“, kde pečují s důvěrou o to nejcennější – naši budoucí generaci.

www.defendsolutions.cz

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna je univerzální pojišťovnou s dlouholetou a bohatou tradicí v životním i neživotním pojištění. Dlouhodobě zaujímá pozici lídra českého pojistného trhu a díky důvěře klientů, expertů i odborné veřejnosti pravidelně získává řadu ocenění v nejrůznějších prestižních soutěžích.

Tradice České pojišťovny se odvíjí od roku 1827. Od té doby se vyvinula v moderní finanční instituci, která udává trendy na českém trhu.  V letošním roce slaví Česká pojišťovna kulaté výročí, a to 190 let!

www.ceskapojistovna.cz 

Johnny-servis 

Specializujeme se na komplexní zajištění technického a hygienického zázemí akcí (od malých rodinných, přes společenské,kulturní, sportovní), staveb a krizových situací (blackout, povodně apod.). Zajistíme od mobilních toalet (pro muže, ženy, děti), sanitárních přívěsů, kontejnerů přes mobilní oplocení, mobilní kanceláře až po párty servis a protipovodňové zábrany. Díky husté síti poboček  zajišťujeme spolehlivé a profesionální služby v celé České republice a dalších zemích. Vyberte si zázemí na vaši akci na  www.johnnyservis.cz. Nebo vám poradíme na 800 100 666 a podpora@jpohnnyservis.cz

 

Boma

O společnosti Boma

Jsme výrobci nejen ponožek. Nabízíme kotníkové, střední i vyšší ponožky slabé, silné nebo s froté chodidlem, extra roztažné i kompresní, se zdravotním lemem, jednobarevné i s obrázky.
Ponožky kojenecké, dětské, dámské a pánské ale také podkolenky, nadkolenky, punčocháče a legíny, kompresní ponožky a podkolenky, funkční a thermo prádlo, pohodlné fitness oblečení, spodní i noční prádlo, punčochové zboží, zimní doplňky – čepice, rukavice atd.

Sportovní kolekci VoXX vyrábíme cíleně pro konkrétní druh sportu a tím zaručujeme maximální pohodlí. Nabízíme ponožky cyklistické, pro běh, fotbal, tenis, do in-line bruslí a dalších outdoorových a indoorových aktivit. Ponožky mají anatomické tvarování a polstrované zóny zaručující pohodlí při nošení. Na jejich výrobu používáme moderní materiály – CoolMax, SilproX, THERMOlite, Outlast, Merino vlna, Bambus nebo Modal.

V e-shopu společnosti Boma získáte slevu ve výši 15% na celý nákup.

Heslo pro uplatnění slevy – KROS.

Sleva platí od 7.3.2017 až do 31.12.2017

 

Obec Kamenice

Štiřínský kros vznikl spontánně a nenápadně za podpory velmi malého kolektivu dobrovolníků, vedených místním rodákem doktorem Pařízkem.  Přesto však hned od prvního ročníku jde o velmi profesionálně připravovanou a řízenou akci, která si každým rokem dobývá větší pozornost, jak ve světě krosových běžců, tak hlavně u  dětí, které se v běžeckých disciplínách teprve rozkoukávají.  Pro obec Kamenice se tato akce stala jedním ze základních  stavebních kamenů při sestavování každoročního sportovního kalendáře.  Akce je unikátní nejen tím, že je nadstandardně zajištěna, ale především tím, že se organizátorům podařilo zajistit osobní účast několika zlatých olympioniků a mistrů světa.  Mladí běžci z Kamenice a okolí se mohou po celou dobu závodu neformálně setkat tváří v tvář s těmi nejlepšími reprezentanty.  Kamenici je na tuto výbornou sportovní vizitku patřičně hrdá.

ing. Pavel Čermák starosta obce Kamenice

www.obeckamenice.cz

 

XRover

Trávit čas se svým nedávno narozeným potomkem, nebo si jít zaběhat, zabruslit, zatrekovat, zajezdit na kole? Vyjet si jako rodina a ratolest vzít s sebou do vozíku, ale po celou dobu trnout strachy, jestli se jí něco nestane? Nebo raději nechat ji i partnera doma a jít sportovat sám? Ne, ne, podobnému rozhodování jsme právě učinili přítrž! S naším multifunkčním xRoverem budete hezky všichni pohromadě dělat všechno, na co jste byli až dosud zvyklí (nebo možná vymyslíte i něco nového).
A navíc si to budete užívat v klidu a v pohodě, protože si budete naprosto jisti, že vaše dítě je v pohodlí a bezpečí.
xRover totiž není jen tak ledajaký kočárek!
Jde o certifikovaný multifunkční dětský kočárek a vozík za kolo zároveň! Je designový, takže se s ním nemusíte stydět vyrazit do města, a zároveň je vybaven dlouhou řadou prvků, která ho předurčují i k jízdě v terénu, ve sněhu nebo za kolem.
xRover je bezpečný, pohodlný, praktický a naprosto vychytaný!

 

Ladův Kraj

je turistický region rozkládající se mezi Prahou a řekou Sázavou. Pojmenován je po jedné z největších osobností české kultury.
Josef Lada, autor známého kocoura Mikeše a dalších mluvících zvířátek, vodníků, víl a také výtvarného ztvárnění Haškova dobrého vojáka Švejka, čerpal svou inspiraci z kraje kolem rodných Hrusic po celý život.
Navštivte zdejší malebnoou kopcovitou krajinu plnou lesů, luk, pastvin a rybníků. Řada míst Vás nechá rychle zapomenout, že jste vzdáleni jen 30 minut jízdy z centra Prahy!

www.laduvkraj.cz

 

 

BONAVITA, spol s r.o.

se stala letošním partnerem všech běžců MCC kros Štiřín. Jejich produkty budou připraveny
v taškách pro všechny vášnivé závodníky.

BONAVITA (dříve Pragosoja) působí na trhu od roku 1991. K širší nabídce výrobků racionální výživy inspiroval tehdy tvořící se firmu stav sortimentu potravin na trhu. Proto začala dovážet a následně vyrábět výrobky od značkou BONA VITA.
BONAVITA znamená ve volném překladu „dobrý život“ a v tomto duchu jsou výrobky propagovány. V konkurenčním boji si výrobky s touto značkou vydobyly dominantní postavení na českém trhu – v současné době je firma největším výrobcem a dodavatelem cereálii v Česku. Firma je úspěšná i v exportu, vyváží polovinu své produkce nejen do evropských států.

www.bonavita.cz

 

Zámek Štiřín

je pravidelným partnerem MCC kros Štiřín a letos tomu není jinak. Do závodu věnuje hotel Zámek Štiřín,  z rukou jeho dlouholetého ředitele pana Václava Hrubého, dvě poukázky  pro vítěze dospělé kategorie na jednu noc se snídaní  v zámeckém apartmá.

www.stirin.cz

 

c4you spol.sr.o.

Společnost c4you působí v oblasti IT technologií více než 10 let. Poskytujeme služby a řešení klientům, kteří působí v různých oblastech podnikání. Mezi naše klienty patří nejen malé firmy, ale i velké společnosti s náročným 24 hodinovým provozem. Náš tým specialistů je garancí spolehlivého chodu IT infrastruktury každého našeho klienta.

Naše flexibilita je zárukou rychlého a vhodného řešení každé situacewww.c4you.cz

 

ABC Online

ABCONLINE – domácí internet bez omezení. POZOR! TADY BĚŽÍ VYSOKORYCHLOSTNÍ INTERNET.

Výhody a služby:

 • Platné pro lokality: Kamenicko, Velké Popovice, Jesenicko, Benešovsko
 • Vysoká rychlost bezdrátového připojení k internetu, a to až 25 Mbps.
 • Bezplatné proměření kvality signálu a zjištění možnost připojení.
 • Připojení k internetu je nonstop a bez FUP.
 • Dohled sítě 24/7 a servis u klienta do 24 hodin od nahlášení i víkendy.
 • Možnost zřízení telefonní linky, jejíž výhodou je snížení nákladů a vysoká kvalita.
 • Možnost zřízení veřejné IP adresy v4 a v6.
 • Jako lokální firma máme přehled o dění, podporujeme místní akce a projekty.
 • V rámci poskytování služby zřídíme přípojku u klienta a o vše se postaráme.

www.abconline.cz

 

neoHRÁno

Rodinné strategické hry jsou dobrodružné a zároveň poznávací hry pro rodinné týmy v ulicích Prahy. Hry probíhají podle přesně daných pravidel, ale i s prvkem náhody a štěstí. Část informací se dozvíte při registraci, část na startu a část získáte až v průběhu hry.

Cílem Rodinných strategických her je formou sdíleného zážitku a dobrodružství podpořit společnou činnost a komunikaci v rámci rodiny a ukázat jiný pohled na českou historii a kulturu. Podpora pobytu a pohybu venku, hry fair play či umění užít si něco a nevzdávat se, i když štěstí zrovna nestojí na mé straně, jsou další hodnoty, které tyto hry také rozvíjí.

Vyzkoušejte Vyšehradské bitvy, Probuzení mostu, Lov na Starém Městě a další hry z nabídky www.neohrano.cz. Uvidíte známá místa novým pohledem a zažijete dobrodružství na vlastní kůži. Každá hra vtáhne děti i dospělé. Registrace předem je nutná.

 

Milujte se v rodinách

MILUJTE SE V RODINÁCH.CZ je on-line rozvojový a komunikační video kurz pro ženy

 • Žena je tvůrkyně vztahů v rodině s mužem a dětmi, proto kurz učí ženy jak být spokojená, přijmout roli matky, ukotvit se v roli partnerky a správně komunikovat v rámci rodiny.
 • Je to 9 dní = 9 témat výuky díky 18 videím s praktickými terapeutickými a koučovacími metodami.
 • Je to ta nejlepší investice pro každou ženu, díky které se stane silnou a sebe-vědomou ženou, matkou, partnerkou.